آموزش طراحی سایت در کرج (برنامه نویسی و وردپرس)

یکی دیگر از خدمات همگام وب آموزش طراحی سایت و وردپرس در کرج به صورت حضوری، غیرحضوری در کلاس‌های خصوصی و عمومی می‌باشد. در این دوره آموزش تمامی مباحث طراحی و توسعه سایت، سئو به صورت پروژه محور آموزش داده می‌شود.

 • پرداخت نقد یا اقساطی
 • حضوری و غیرحضوری
 • آموزش پروژه محور
 • تدریس از پایه و به صورت گام به گام
 • آموزش HTML, CSS, Javascript و PHP
 • آموزش کامل طراحی قالب وردپرس
 • پشتیبانی اختصاصی پس از پایان دوره
 • آموزش سئو و تولید محتوا

کسب اطلاعات بیشتر

۰۹۹۹۹۹-۱۵۸-۱۱

و یا اطلاعات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

لازم به ذکر است که دوره آموزش وردپرس و طراحی سایت در کرج هم به صورت حضوری و هم غیرحضوری برگزار می‌شود و تمامی مباحث مربوط به مدیریت وردپرس، برنامه نویسی و سئو را پوشش می‌دهد.

اطلاعات تکمیلی

اطلاعات تکمیلی در خصوص دوره آموزش وردپرس و طراحی سایت

اگر ساکن کرج هستید و به طراحی سایت و یا وردپرس علاقه دارید، با شرکت در کلاس‌های خصوصی و عمومی همگام‌وب می‌توانید به راحتی وارد باز کار شده و به درآمد برسید، در ادامه می‌توانید توضیحاتی در خصوص جلسات، نحوه آموزش، ورود به بازار کار و کسب درآمد در حیطه طراحی سایت را مطالعه نمایید تا با روند دوره‌های آموزش طراحی سایت در کرج بیشتر آشنا شوید.

آموزش طراحی سایت در کرج (برنامه نویسی و وردپرس - تعرفه 1403)

دوره آموزش طراحی سایت در کرج برای چه کسانی مناسب است؟

بسیاری از کاربران با آموزش آنلاین ارتباط برقرار نمی‌کنند و به آموزش حضوری اعتقاد دارند، اگر در کرج سکونت دارید و به طراحی سایت علاقه‌مند می‌باشیددوره آموزش طراحی سایت در کرج برای شما مناسب است. ممکن است شما صاحب یک شغل باشید که به وب‌سایت نیاز دارد، یا در مکانی شاغل هستید که به یک نیرو برای پشتبانی و یا تولید محتوا و سئو سایت نیاز دارند، در تمامی موارد این دوره به شما پیشنهاد می‌شود. پس به طور خلاصه دوره آموزش طراحی سایت و وردپرس در کرج برای شما مناسب است اگر:

 • به طراحی سایت علاقه دارید
 • در محل کار شغل مرتبط با این حوزه به شما پیشنهاد شده است
 • قصد دارید به تسلط بیشتری در زمینه طراحی و پشتیبانی سایت برسید
 • به دنبال یک شغل مناسب در آینده هستید
 • میخواهید به تمامی بخش‌های وردپرس مسلط شوید
 • اطلاعات بیشتر از طریق مشاوره تلفنی

آیا با دوره آموزش وردپرس در کرج می‌توان به شغل و درآمد رسید؟

با پیشرفت تکنولوژی و روی آوردن مخاطبان به سمت دنیای مجازی، تقریبا همه شغل ها به سمت تجارت آنلاین مهاجرت کرده و یا در حال مهاجرت هستند، با توجه به این موضوع بسیاری از کسب و کارها بر پایه تجارت الکترونیک و کسب‌و‌کارهایی که به وب‌سایت نیاز دارند ایجاد شده‌اند.

مشخصا با گذراندن دوره آموزش طراحی سایت و وردپرس همگام وب، زمانی که شما تسلط کافی را در این حیطه داشته باشید، شرکت‌های طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ یک موقعیت شغلی مناسب برای شما خواهند بود، از طرفی کسب و کارهایی که دارای وب‌سایت هستند نیز برای مدیریت سایت خود به یک شخص مسلط در این زمینه نیازمند هستند.

حتی اگر تمایلی به استخدام در شرکت خاصی را نداشته باشید می‌توانید به صورت آزاد (Freelance) شروع به کسب درآمد کنید. در این حالت شما می‌توانید در منزل خود و به صورت آنلاین کسب درآمد کنید که یکی از بهترین مزایای این شغل به حساب می‌آید. البته پس از پایان دوره آموزش وردپرس در کرج به شما عزیزان مشاوره داده می‌شود.

درآمد طراحی سایت چقدر است؟

قبل از هرچیز سعی کنید فریب وعده‌های افراد سودجو در این زمینه را نخورید، مشخص کردن درآمد در این زمینه تقریبا غیرممکن است. اینکه شما در چه شرکتی استخدام شده‌اید، آیا به صورت آزاد کار می‌کنید؟ چقدر به برنامه نویسی تسلط دارید؟ تمامی موارد در درآمد نهایی شما تاثیرگذار هستند.

با توجه به گسترده بودن حیطه‌های شغلی در این زمینه و همچنین تخصصی بودن این شغل، می‌توان گفت مسیر استخدام برای شما هموار است. شما می‌توانید یک طراح سایت شوید یا سایت‌های مختلف را پشتیبانی کنید، و یا به تولید محتوا و سئو بپردازید، هر یک از موارد ذکر شده درآمد متفاوتی دارند.

توسعه وب و طراحی سایت جزء پردرآمدترین شغل ها در دنیا به حساب می‌آید برای مثال طبق آمادی که indeed ارائه داده است متوسط درآمد یک توسعه دهنده وب در آمریکا 79.172 دلار می‌باشد که معادل ماهانه 6.600 دلار است.

آموزش طراحی سایت در کرج

این موضوع فقط در خصوص آمریکا نیست و می‌توان گفت این شغل در هر کشوری جزء شغل‌های پردرآمد می‌باشد. در ایران نیز درآمد حاصله از این شغل را معمولا می‌توان تا دو برابر حقوق وزارت کار در نظر گرفت، البته میزان دریافتی به تسلط شما بستگی دارد، کافیست در نرم‌افزارهای مرتبط آگهی‌های شغلی طراحی سایت را مشاهده نمایید که بعضا برای یک توسعه دهنده ماهی 80 میلیون تومان نیز در نظر گرفته شده است.

پس از پایان دوره به چه سطحی می‌رسم؟

دوره آموزش طراحی سایت در کرج یک دوره پروژه محور است، شما می‌توانید به صورت آنلاین و یا حضوری در این دوره شرکت کنید، دوره‌های حضوری هم به صورت خصوصی و هم در کلاس‌های 10 نفره برگزار می‌شوند. با توجه به پروژه محور بود دوره آموزش وردپرس شما در پایان دوره آماده ورود به بازار کار خواهید بود. لازم به ذکر است که شما در این دوره چندین وب‌سایت را به صورت کامل طراحی خواهید کرد. شما تسلط کافی برای ورود به بازار کار را خواهید داشت.

سرفصل‌های دوره تدریس طراحی سایت در کرج

دوره آموزش طراحی سایت و وردپرس همگام وب در کرج به چند بخش و در کلاس‌های جداگانه تقسیم می‌شود، یکی از دوره‌ها دوره مدیریت وردپرس بوده که مناسب مدیریت کسب‌کارها می‌باشد. دوره مدیریت و آموزش وردپرس بیشتر مناسب کسانیست که یک وب‌سایت دارند و می‌خواهند آن را مدیریت کنند. دوره بعدی، دوره پیشرفته است که به صورت جامع و 0 تا 100 بوده و شما پس از پایان دوره به یک توسعه دهنده وب تبدیل خواهید شد.

برخی از سرفصل‌های دوره مقدماتی آموزش وردپرس

 • آشنایی با وردپرس و ساختار کلی وردپرس
 • آشنایی با مفاهیم سرور و دامنه
 • آموزش نصب و پیکربندی استاندارد وردپرس
 • آشنایی با پیشخوان وردپرس
 • آشنایی با پست‌تایپ‌ها و تکسونومی‌ها
 • آموزش نصب و مدیریت فروشگاه
 • آموزش ارسال مطلب یا محصول
 • آموزش بهینه‌سازی و افزایش سرعت وردپرس
 • ارائه نکات امنیتی و افزایش امنیت وردپرس
 • اطلاعات بیشتر از طریق مشاوره تلفنی

سرفصل‌های دوره پیشرفته آموزش طراحی سایت در کرج

 • تمامی مباحث موجود در دوره مقدماتی
 • آموزش سئو و تولید محتوا
 • آموزش زبان‌های HTML و CSS
 • آموزش زبان Javascript
 • آموزش زبان PHP
 • آموزش طراحی قالب وردپرس
 • آموزش ساخت افزونه در وردپرس
 • اطلاعات بیشتر از طریق مشاوره تلفنی

هزینه دوره آموزش طراحی سایت در کرج

با توجه به تعداد دوره‌های موجود و متفاوت بودن تعداد جلسات در هر دوره برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه دوره تدریس طراحی سایت و وردپرس با مشاورین ما تماس حاصل نمایید تا شما را به طور کامل راهنمایی کنند، همچنین در صورتی که فرم درج شده در ابتدای صفحه را تکمیل نمایید مشاورین ما با شما تماس می‌گیرند.

سوالات متداول

پاسخ به سوالات شما پیرامون خدمات آموزش طراحی سایت و وردپرس در کرج

آیا دوره‌های ذکر شده دارای پیش‌نیاز هستند؟

تمامی دوره‌های همگام‌وب 0 تا 100 بوده و هیچ پیش‌نیازی برای دوره نیاز نیست.

درآمد طراحی سایت چقدر است؟

درآمد حاصل از این شغل متغیر بوده، می‌توان گفت میانگین درآمد یک توسعه دهنده مبتدی دو برابر حقوق وزارت کار خواهد بود.

آیا همگام وب بهترین آموزشگاه برای آموزش طراحی سایت در کرج است؟

ما تمام تلاش خود را برای یادگیری و ورود شما به بازار کار را انجام می‌دهیم، تمامی دوره‌های آموزشی از جمله آموزش وردپرس در کرج پروژه محور بوده و شما پس از پایان دوره تسلط کافی برای ورود به بازار کار را خواهید داشت.

بعد از پایان کلاس طراحی سایت در کرج می‌توانم به درآمد برسم؟

همانطور که در توضیحات مطلب ذکر شد کلاس های آموزش طراحی سایت در کرج به صورت پروژه محور بوده و ما نیز پس از پایان دوره برای کسب درآمد و استخدام به شما مشاوره خواهیم داد.

آیا امکان استخدام در همگام وب وجود دارد؟

قطعا همینطور است، توجه داشته باشید که هر شرکتی به دنبال بهترین نفرات برای خود است. البته با توجه به تعداد بالای متقاضیان و شرکت کنندگان در دوره آموزش وردپرس در کرج نمی‌توان تمامی شرکت کنندگان را استخدام کرد، افرادی که در این زمینه استعداد داشته باشند حتما مورد توجه قرار می‌گیرند.

سرفصل های دوره آموزش طراحی سایت و وردپرس در کرج

به صورت کلی آموزش 0 تا 100 بوده، و تمامی موارد از ابتدا که آشنایی با ساختار سایت، هاست و دامنه و نصب سایت باشد تا زمانی که بتوانید که افزونه بسازید و خود یک سایت را با کدنویسی طراحی کنید آموزش داده می‌شود.

چگونه در دوره آموزش وردپرس در کرج شرکت کنم؟ (مقدماتی)

دوره آموزش وردپرس به صورت خصوصی-آنلاین، خصوصی-حضوری و عمومی-حضوری برگزار می‌شود، کافیست از طریق فرم تماس در ابتدای صفحه اطلاعات مورد نظر خود را برای ما ارسال کنید و یا با شماره تماس ۰۹۹۹۹۹۱۵۸۱۱ از طریق واتساپ، تلگرام و یا تماس تلفنی با مشاورین ما در تماس باشید.

چگونه در دوره آموزش طراحی سایت در کرج شرکت کنم؟ (پیشرفته)

دوره آموزش طراحی سایت در کرج یا همان دوره پیشرفته نیز، مشابه دوره مقدماتی به صورت خصوصی-آنلاین، خصوصی-حضوری و عمومی-حضوری برگزار می‌شود، برای ثبت نام در این دوره نیز کافیست از طریق فرم تماس در ابتدای صفحه اطلاعات مورد نظر خود را برای ما ارسال کنید و یا با شماره تماس ۰۹۹۹۹۹۱۵۸۱۱ از طریق واتساپ، تلگرام و یا تماس تلفنی با مشاورین ما در تماس باشید.

چه تفاوتی بین دوره‌های حضوری و غیرحضوری وجود دارد؟

تمامی دوره‌ها در بالاترین سطح کیفی برگزار می‌شوند و بیشترین تفاوت در هزینه دوره‌های آموزشی می‌باشد.

چه تفاوتی بین دوره‌های خصوصی و گروهی یا عمومی وجود دارد؟

در دوره آموزش خصوصی وردپرس و طراحی سایت تمرکز مدرس بر روی یک شخص بوده و هر سرفصل فقط پس از اطمینان از یادگیری به اتمام می‌رسد، در دوره عمومی آموزش طراحی سایت در کرج تعداد جلسات از قبل مشخص بوده و دارای هزینه کمتری نسبت به دوره خصوصی می‌باشد.

دوره حضوری و گروهی آموزش طراحی سایت در کرج چند جلسه است؟

دوره آموزش وردپرس و طراحی سایت در 50 جلسه (25 هفته) برگزار می‌شود. و پس از آن می‌توانید در یک بازه زمانی 2 ماهه و اختیاری به صورت کارآموز با همگام وب همکاری داشته باشید.