بهترین ویرایشگرهای آنلاین کد

بهترین ویرایشگرهای آنلاین کد – 7 سایت مشابه CodePen

ویرایشگرهای آنلاین کد بسیاری در چندسال اخیر به وجود آمدند که اغلب برای آزمایش‌های کدهای سمت کاربر، سمت سرور و اشتراک‌گذاری کد با دیگران ارائه شدند. می‌توان گفت بهترین ویرایشگر آنلاین کد، CodePen است که به احتمال زیاد از آن استفاده کرده‌اید. CodePen یک ابزار عالی و کاربردی است ولی ممکن است تمام انتظارات شمارا برآورده نکند. در ادامه مقاله بهترین ویرایشگرهای کد آنلاین را به شما معرفی خواهیم کرد.

CodePen

Codepen بهترین ویرایشگرهای آنلاین کد - Online Code Editor

CodePen یکی از محبوب‌ترین و کاربردی‌ترین ویرایشگرهای کد آنلاین است. CodePen امکان کدنویسی و مشاهده همزمان خروجی را برای شما فراهم می کند. این وبسایت فیلتر نیست و به راحتی می توانید از آن استفاده کنید همچنین با تهیه اشتراک می توانید از قابلیت‌های بیشتری در این وب‌سایت برخوردار شوید.

JSFiddle

JSFiddle بهترین ویرایشگرهای آنلاین کد - Online Code Editor

JSFiddle یکی در از بهترین ویرایشگر های کد آنلاین است و از محبوبیت بالایی در بین کاربران برخوردار است.با JSFiddle می‌توانید به کدهای خود را در محیطی ساده و کاربرپسند اجرا، ذخیره و به اشتراک بگذارید. در این وبسایت قابلیت‌های متنوعی برای کار با زبان HTML وجود دارد و همینطور به صورت رایگان به شما امکان ذخیره فایل با فرمت‌های مختلف را می‌دهد.

JS Bin

JS Bin بهترین ویرایشگرهای آنلاین کد - Online Code Editor

JS Bin یکی دیگر از ویرایشگر های آنلاین کد است. این ویرایشگر نیز مانند ویرایشگر های قبلی تحت وب است. از امکانات رایگان JS Bin می‌توان به قابلیت استفاده از دکمه های پیش‌فرض و منو‌های آماده اشاره نمود در واقع می‌توانید بدون کدنویسی از کدهای آماده در فایل HTML خود استفاده کنید.

CSS Deck

CSS Deck بهترین ویرایشگرهای آنلاین کد - Online Code Editor

CSS Deck یکی دیگر از ویرایشگرهای آنلاین کد است. این ویرایشگر به اندازه CodePen ویژگی ندارد، اما سریعتر به نظر می رسد و صفحه قابل تنظیم تری دارد. به طور معمول عملکرد این ویرایشگر نیز مانند موارد قبلی است.

CodeSandbox

CodeSandbox بهترین ویرایشگرهای آنلاین کد - Online Code Editor

CodeSandBox یک ویرایشگر آنلاین کد قدرتمند است که محیطی مانند محیط IDE داشته و قابلیت خروجی گرفت از پروژه‌ با فرمت ZIP را نیز به شما می‌دهد. با استفاده از این ویرایشگر می‌توانید پروژه‌های مختلفی را به زبان‌های React ،Angular ،Vue ،Node HTTP Server بنویسید.

PLAYCODE

Playcode بهترین ویرایشگرهای آنلاین کد - Online Code Editor

PLAYCODE یک ویرایشگر آنلاین کد است که رابط کاربری آن ساده‌تر از CodeSandbox و موارد دیگر است، که به دلیل همین سادگی، دارای سرعت بالاتری است. استفاده از PLAYCODE رایگان بوده، اما برای ذخیره پروژه‌ها لازم است با Google، Microsoft، GitHub یا یک حساب ایمیل در سایت عضو شوید.

Plunker

plunker بهترین ویرایشگرهای آنلاین کد - Online Code Editor

Plunker یکی دیگر از بهترین ویرایشگرهای کد آنلاین است. Plunker نیز مانند سایر ویرایشگرهای کد به شما اجازه می‌دهد تا دموهای کاری ایجاد کرده و به اشتراک بگذارید. همچنین Plunker دارای یک انجمن فعال است که در صورت نیاز می‌تواند از آن برای اجرا و نمایش کد‌ها کمک گرفت.

جمع بندی

در این مقاله با بهترین ویرایشگرهای آنلاین کد آشنا شدیم که قابلیت های بسیار کاربردی برای تغییر و ویرایش کدهای شما را دارند. قابلیت‌ها و ویژگی‌های هریک از موارد نزدیک به هم بوده اما در این بین Codepen، JSFiddle و JS Bin از محبوبت بالاتری برخوردار هستند.

آموزش خصوصی طراحی سایت و وردپرس به صورت آنلاین

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر از طریق واتساپ با شماره ۰۹۹۹۹۹-۱۵۸-۱۱ در تماس باشید.

پروژه محور - ارتباط مستقیم با مدرس