نحوه اضافه کردن محتوای دمو در وردپرس

3 روش اضافه کردن محتوای دمو در وردپرس

لازم است بدانید، زمانی که وب‌سایت خود را با قالب‌های آماده طراحی می‌کنید به اضافه کردن محتوای دمو در وردپرس نیز نیازمند هستید، چون ممکن است تم‌های آن قالب فقط در دموهای آن عالی به نظر برسند. در ابتدا ممکن است اضافه کردن محتوای آزمایشی برای شما دشوار به نظر برسد، ولی برای انجام این کار، روش‌های بسیار ساده‌ای مانند وارد کردن داده‌های آزمایشی به وردپرس، استفاده از افزونه برای ایجاد پست‌های ساختگی و یا انتخاب تم توسط Starter پوسته وجود دارد.

در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی دقیق‌تر به نحوه اضافه کردن محتوای ساختگی در وردپرس و زمان استفاده از آن بیاندازید. در این مقاله سه روش آسان برای انجام این کار آموزش داده می‌شود.

زمان استفاده از محتوای دمو در وردپرس

اگر به تازگی یک سایت وردپرس راه اندازی کرده‌اید، احتمالاً برای آزمایش پوسته‌های مختلف زمان زیادی را صرف خواهید کرد. در صورتی که محتوایی نداشته باشید نمی‌دانید که سایت شما چگونه برای کاربر نمایش داده می‌شود. مخصوصا زمانی که در حال راه اندازی یک فروشگاه آنلاین هستید، باید بدانید که این سایت برای ارائه محصولات و برند شما مناسب است یا خیر. در این مواقع لازم است که از محتوای دمو را در سایت خود اضافه کنید. این محتوا شامل پست‌ها، صفحات و محصولات ساختگی می‌باشد.

همچنین محتوای آزمایشی می‌تواند هنگام تغییر موضوع موجود و یا توسعه یک موضوع جدید در سایت نیز مفید باشد. توجه داشته باشید که به عنوان یک طراح وب، ممکن است برای آزمایش در staging site خود به چند پست یا صفحه واقعی نیاز داشته باشید.

روش های اضافه کردن محتوای دمو در وردپرس

خوشبختانه محتوای آزمایشی در وردپرس می‌تواند به سادگی و به صورت آنلاین در دسترس همه باشد. در نتیجه نیازی نیست برای ایجاد آن وقت بگذارید. در ادامه سه روش برای اضافه کردن محتوای دمو در وردپرس را با هم مورد بررسی قرار می‌دهیم. این 3 روش عبارتند از:

  • دانلود Theme Unit Test Data
  • استفاده از افزونه برای ایجاد پست‌های دمو
  • انتخاب یک قالب با قابلیت Starter Setup

دانلود Theme Unit Test Data

Theme Unit Test Data یک فایل وردپرسی بوده که حاوی محتوای ساختگی می‌باشد. این فایل شامل دسته‌ها، آیتم‌های منو، نظرات تو در تو، صفحات اصلی، صفحات فرعی، تراز تصویر و موارد دیگر می‌باشد:

فایل Theme Unit Test Data برای اضافه کردن محتوای دمو در وردپرس

می توانید Theme Unit Test Data را از Github دانلود کنید.

دانلود Theme Unit Test Data برای اضافه کردن محتوای دمو در وردپرس

روی دکمه سبز کد کلیک کنید و Download ZIP را انتخاب کنید:

نحوه دانلود Theme Unit Test Data از Github برای اضافه کردن محتوای دمو در وردپرس

اکنون، فایل فشرده دانلود شده را در رایانه خود پیدا کنید، روی آن کلیک راست کرده و Extract all را انتخاب کنید. با این کار فایل ها در پوشه ای به نام theme-unit-test-master استخراج می شوند.

اگر این پوشه را باز کنید، سه فایل نشان خواهد داده شد. یکی از آنها themeunittestdata.wordpress نام دارد که حاوی محتوای ساختگی برای وردپرس است.

به این منظور وارد wp-admin شده پس از آن به منوی Tools > Import رفته، سپس بر روی گزینه Install Now WordPress کلیک کنید:

فایل Theme Unit Test Data برای اضافه کردن محتوای ساختگی در وردپرس

سپس، Run Importer را انتخاب کنید. در صفحه بعد، روی Choose File کلیک کنید و themeunittestdata.wordpress را از سیستم خود انتخاب کنید:

اضافه کردن محتوای ساختگی در وردپرس با استفاده از فایل Theme Unit Test Data

سپس، گزینه Upload file و import را بزنید. اکنون وردپرس از شما می‌پرسد که آیا می‌خواهید کاربران ساختگی را نیز وارد کنید یا محتوای ساختگی را به کاربران موجود در سایت خود اختصاص دهید.

توجه: به خاطر داشته باشید که فایلی که می‌توانید در اینجا وارد کنید بسته استخراج شده از zip اصلی است. به عبارت دیگر، سعی نکنید فایل فشرده را مستقیما وارد کنید.

اضافه کردن محتوای دمو در وردپرس با استفاده از فایل Theme Unit Test Data


شما همچنین می‌توانید فایل‌های پیوست را ایمپورت کنید. وقتی مراحل را پشت سر گذاشتید، روی Submit کلیک کنید. سپس می‌توانید برای مشاهده محتوای ایمپورت شده به پست‌ها و صفحات خود بروید.

آموزش خصوصی طراحی سایت و وردپرس به صورت آنلاین

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر از طریق واتساپ با شماره ۰۹۹۹۹۹-۱۵۸-۱۱ در تماس باشید.

پروژه محور - ارتباط مستقیم با مدرس

اگر روی یک سایت فروشگاهی کار می‌کنید، می‌توانید sample data را از WooCommerce نیز ایمپورت کنید. با این روش محصولات آزمایشی به سایت شما اضافه می‌شود.

استفاده از افزونه برای ایجاد پست‌های دمو

همچنین می‌توانید با استفاده از افزونه‌ای مانند FakerPress، محتوای دمو در وردپرس را اضافه کنید. این پست‌ها، انواع پست‌های سفارشی، نظرات، متا دیتاها، دسته‌ها و موارد دیگر را درج می‌کند.

افزونه FakerPress برای اضافه کردن محتوای دمو در وردپرس

برای شروع، به Plugins > Add New بروید و FakerPress را جستجو کنید. سپس بر روی Install Now و سپس Activate کلیک کنید:

دانلود افزونه FakerPress برای اضافه کردن محتوای دمو در وردپرس

پس از نصب افزونه، برای تولید محتوا به FakerPress > Posts بروید. در اینجا، می‌توانید برخی از تنظیمات را برای پست‌های ساختگی خود پیکربندی کنید:

استفاده از افزونه FakerPress برای اضافه کردن محتوای دمو در وردپرس

برای مثال، می‌توانید تعداد پست‌هایی را که می‌خواهید وارد کنید و نویسندگان را انتخاب کنید. در بخش Post Content تنظیمات بیشتری را خواهید یافت:

اضافه کردن محتوای ساختگی در وردپرس با افزونه FakerPress

همچنین می‌توانید قوانین طبقه‌بندی و متا فیلد را پیکربندی کنید. وقتی مراحل را تکمیل نمودید، روی Generate کلیک کنید .

اکنون برای بررسی محتوای آزمایشی در وردپرس به بخش نمایش پست‌ها بروید:

اضافه کردن محتوای ساختگی در وردپرس با استفاده از افزونه برای تولید پست‌های ساختگی

این روش یک روش ایده‌آل برای وارد کردن محتوای دمو در وردپرس به شمار می‌رود، چون می‌تواند به شما کمک کند تا پست‌های خود را در قالب‌های مختلف ببینید.

انتخاب یک قالب با Starter Template

برخی از قالب‌ها به صورت خودکار محتوای دمو در وردپرس را ارائه می‌دهند. اگر نمی‌خواهید به سایت خود داده اضافه کرده و یا افزونه نصب کنید، می‌توان گفت این روش بهترین گزینه برای شما به شمار می‌رود.

استفاده از Neve theme برای اضافه کردن محتوای دمو در وردپرس

Neve theme با مجموعه‌ای از طرح‌های آماده برای انواع مختلف وب‌سایت‌ها، از جمله وبلاگ‌ها و فروشگاه‌های آنلاین ارائه می شود:

انتخاب تم از Neve theme برای اضافه کردن محتوای دمو در وردپرس

هنگامی که Neve را در سایت خود نصب کردید، به Appearance > Starter Sites بروید . ماوس را روی سایتی که دوست دارید نگه دارید و دکمه Import را انتخاب کنید . سپس می‌توانید محتوایی را که می‌خواهید درون‌ریزی کنید انتخاب کنید:

استفاده از Neve theme برای اضافه کردن محتوای آزمایشی در وردپرس

شما همچنین می‌توانید فقط قالب‌ها را ایمپورت کنید. انتخاب‌های خود را انجام دهید و Starter Neve سایر مراحل راه‌اندازی را تکمیل می‌کند، پس از تکمیل مراحل می‌توانید روی View website کلیک کنید:

اضافه کردن محتوای آزمایشی در وردپرس با استفاده از Neve theme

کلیک روی این گزینه به شما نشان می‌دهد که استفاده از این روش برای اضافه کردن محتوای آزمایشی در وردپرس در front end سایت شما چگونه خواهد بود. همچنین می‌توانید برای مشاهده صفحات درون ریزی شده به پست‌ها یا صفحات خود بروید.

توجه داشته باشید که می‌توانید قالب‌های جداگانه را نیز وارد کنید. به سادگی به Appearance > Starter Sites رفته و Page Templates را انتخاب کنید تا به کتابخانه طرح‌ها دسترسی داشته باشید:

قالب های آماده Starter Neve

یک بار دیگر، نشانگر را روی گزینه دلخواه خود نگه دارید و Import را انتخاب کنید . سپس، می توانید صفحه را در front end مشاهده کنید یا آن را در Block Editor باز کنید تا طراحی را تغییر دهید.

جمع بندی

اگر به تازگی یک سایت وردپرس راه اندازی کرده‌اید و در حال آزمایش قالب‌های مختلف هستید، باید محتوایی در سایت خود داشته باشید. این کار به تصمیم گیری در مورد طرح و سفارشی سازی سایت کمک شایانی می‌کند. شما می‌توانید به جای اینکه زمان زیادی را صرف ایجاد پست و مقاله، صفحات و برگه‌های مختلف کنید، محتوای دمو را در وردپرس وارد کنید. ما در این مقاله ۳ روش را برای نحوه اضافه کردن محتوای آزمایشی در وردپرس مورد بررسی قرار دادیم. امیدوارم این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

خدمات طراحی سایت

طراحی سایت مطابق با استانداردهای روز برنامه‌نویسی، به همراه آموزش استفاده و ۶ ماه پشتیبانی رایگان