آموزش خصوصی وردپرس و طراحی سایت

یکی دیگر از خدمات همگام وب آموزش خصوصی طراحی سایت است، که شامل آموزش کدنویسی، سئو و مدیریت وردپرس است. دوره‌های مذکور ضبط شده نبوده و شما مستقیما با مدرس دوره در ارتباط خواهید بود.

  • پرداخت اقساطی
  • حضوری و غیرحضوری
  • تدریس خصوصی و پروژه محور
  • تدریس از پایه و به صورت گام به گام
  • آموزش HTML, CSS, Javascript و PHP
  • آموزش کامل طراحی قالب وردپرس
  • پشتیبانی اختصاصی پس از پایان دوره
  • ضمانت بازگشت وجه

کسب اطلاعات بیشتر

۰۹۹۹۹۹-۱۵۸-۱۱

و یا اطلاعات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

همچنین با توجه به محبوبیت روزافزون وردپرس، مدیریت و طراحی پوسته و افزونه وردپرس نیز در این آموزش گنجانده شده، بنابراین یکی دیگر از خدمات ما تدریس خصوصی وردپرس است. لازم به ذکر است که دوره‌ها پروژه محور بوده و تا اتمام دوره آموزش طراحی سایت ده‌ها وب‌سایت توسط شما طراحی خواهد شد. همچنین دوره‌ها به صورت خصوصی و تک‌نفره برگزار می‌شود.

مزایای آموزش خصوصی طراحی سایت در همگام وب

علاقه، کسب درآمد و یا مدیریت کسب و کار آنلاین، تفاوتی ندارد که به چه دلیل به آموزش وردپرس و یا طراحی سایت نیاز دارید در هر صورت همگام وب بهترین انتخاب برای شما خواهد بود چرا که دوره های خصوصی همگام وب متفاوت با دوره‌های موجود در سطح وب بوده و ما ضمانت می کنیم که شما به خوبی به دوره مذکور مسلط خواهید شد.

در همگام وب به صورت کاملا خصوصی و در فضایی امن شما مبحث مورد نیاز خود را یاد خواهید گرفت، نکته قابل توجه پروژه محور بودن دوره تدریس خصوصی طراحی وب بوده، به این صورت که شما در حین یادگیری چندین وب سایت را خواهید ساخت تا ما مطمئن شویم پس از پایان دوره شما تسلط لازم برای ورود به بازار کار و یا مدیریت حرفه ای وب سایت خود را خواهید داشت. لازم به ذکر است که پس از پایان دوره در صورتی که با مشکلی مواجه شوید ما در کنار شما خواهیم بود و شما را راهنمایی می کنیم.

کسب درآمد

طراحی سایت یکی از پردرآمد ترین شغل های حال حاضر بوده و شما پس از پایان دوره به راحتی می توانید از این راه کسب درآمد کنید.

پرداخت اقساط

آموزش خصوصی به صورت نقد و اقساط، ما شرایطی را فراهم کرده ایم که به صورت اقساط هزینه آموزش را پرداخت کنید.

کیفیت بیشتر

بهترین آموزش با حداکثر کیفیت ممکن است، به همین دلیل آموزش شما به صورت خصوصی است، زمان کلاس را شما تعیین کنید.

سوالات متداول

پاسخ به سوالات شما پیرامون خدمات آموزش خصوصی در همگام وب

آیا دوره های آموزش خصوصی همگام وب دارای پیش نیاز هستند؟

تمامی دوره های آموزشی در همگام وب به صورت کامل و از پایه آموزش داده می شود و نیاز به هیچ دوره ی پیش نیازی نیست.

آیا برای آموزش طراحی سایت از افزونه های صفحه ساز استفاده می شود؟

خیر، دوره تدریس خصوصی طراحی سایت در همگام وب بر پایه کدنویسی استاندارد بوده و در طول دوره از هیچ افزونه و صفحه سازی برای یادگیری استفاده نمی شود، در واقع شما از پایه و به صورت کامل کدنویسی را یاد می گیرید.

نحوه برگذاری آموزش خصوصی وردپرس و طراحی سایت به چه صورت است؟

برخلاف سایر دوره هایی که در سطح وب مشاهده می کنید، در همگام وب دوره ها به صورت فایل ویدیویی و یا کلاس های عمومی برگذار نمی شود، در همگام وب شما مستقیما با استاد دوره در ارتباط خواهید بود و هیچ محدودیتی در تعداد و زمان جلسات نخواهید داشت، همچنین در جهت بهبود کیفیت، آموزش به صورت خصوصی و آنلاین بوده و تمام تمرکز استاد دوره بر روی یادگیری شما خواهد بود.

آیا تدریس خصوصی و عمومی با هم تفاوت خاصی دارند؟

بدون شک آموزش به صورت خصوصی نتیجه 100٪ بهتری در یادگیری کدنویسی و وردپرس نسبت به دوره های عمومی و یا ویدیو‌های ضبط شده خواهد داشت، چرا که تمرکز مدرس به طور کامل بر یادگیری شما بوده و شما نیز می توانید سوالات خود را در لحظه مطرح کنید.

آیا در پایان دوره آموزش خصوصی وردپرس به این سیستم تسلط پیدا می کنم؟

بله، پس از پایان دوره شما به صورت کامل با محیط وردپرس آشنا شده و می توانید وب سایت خود را مدیریت کنید.

دوره آموزش خصوصی طراحی سایت چه تفاوتی با دوره آموزشی وردپرس دارد؟

در دوره خصوصی وردپرس تمرکز بر روی یادگیری و مدیریت سیستم مدیریت محتوای وردپرس بوده در حالی که در دوره تدریس طراحی سایت شما ابتدا با زبان های برنامه نویسی آشنا شده و در کنار آن به وردپرس و مباحث سئو نیز مسلط خواهید شد.

کدام دوره آموزشی برای من مناسب تر است؟

اگر قصد دارید به صورت حرفه ای وارد عرصه طراحی سایت شوید و هدف شما از یادگیری کسب درآمد است بهترین انتخاب برای شما دوره آموزش خصوصی طراحی سایت است چرا که شما به صورت گام به گام و البته به صورت پروژه محور به مباحث طراحی و کدنویسی مسلط خواهید شد. اما اگر هدف شما فقط مدیریت یک سایت وردپرس است بهتر است که از دوره آموزش وردپرس استفاده کنید.

آیا با جلسات آنلاین می توانم به خوبی یاد بگیرم؟

قطعا، ما ضمانت می کنیم که شما پس از پایان دوره به مباحث آموزشی مذکور مسلط شده باشید، و به راحتی بتوانید یک وب سایت را طراحی و مدیریت کنید.

چرا کاربران دیدگاه خوبی نسبت به آموزش خصوصی طراحی سایت ندارند؟

این موضوع در خصوص کلاس های آنلاین عمومی صدق می کند، اما جلسات آموزش طراحی سایت در همگام وب به صورت خصوصی و متمرکز بر یادگیری شخص شما برگذار می شوند و کیفیت یادگیری از جلسات حضوری نیز بالاتر خواهد بود.

هزینه هر دوره چقدر است؟

با توجه به اینکه جلسات به صورت خصوصی بوده و مدت زمان و تعداد جلسات توسط شما تعیین می شود بهتر است که برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص از طریق فرم تماس، با ما تماس بگیرید تا مدرس دوره شما را در این خصوص راهنمایی کند.

زمان برگذاری کلاس های خصوصی به چه صورت است؟

پس از ثبت نام در دوره، ساعت و تاریخ برگذاری جلسات برای شما ارسال شده و اطلاعات ارسالی پس از تایید نهایی توسط شما، ثبت می شود.

سوالات بیشتری در خصوص آموزش طراحی سایت و وردپرس دارید؟

اطلاعات خود را از طریق فرم تماس برای ما ارسال کنید.