مدیریت و پشتیبانی وردپرس

برای حفظ وردپرس به کمک نیاز دارید؟ می توانید از خدمات پشتیبانی وردپرس همگام وب استفاده کنید. ارائه خدماتی چون رفع خطا و تهدیدات امنیتی وب‌سایت، بهبود سرعت و افزایش رتبه سئو، بهینه سازی سایت و افزایش رتبه GTMetrix و Google page insights.

انتخاب پلن و ثبت سفارش
ماهانه ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
پشتیبان گیری

ایجاد نسخه پشتیبان به صورت منظم و بازیابی اطلاعات در صورت بروز مشکلات احتمالی.

بهبود امنیت

افزایش امنیت سایت و حذف و جایگزینی محصولات ویروسی و کدهای مخرب از دیتابیس و فایل ها.

افزایش سرعت

افزایش سرعت سات و بهبود رتبه GTMetrix و Google page insights با استفاده از روش های استاندارد.

عیب یابی و رفع خطا

عیب یابی خطاهای به وجود آمده و رفع هرگونه خطای ناشی از نصب افزونه و یا قالب غیر استاندارد.

چرا به خدمات پشتیبانی وردپرس نیاز داریم؟

بی شک وردپرس یکی از بهترین سیستم های مدیریت محتوای حال حاضر در دنیاست اما هر سیستمی دارای مشکلاتیست، وردپرس نیز از این قائده مستثنی نیست و گاها به دلیل نصب یک افزونه یا فالب اشتباه و یا استفاده از یک کد غیر استاندارد این سیستم قدرتمند با خطا مواجه می شود، در اینجا شما با بهره مندی از خدمات پشتیبانی وردپرس دیگر نگران خطرات و مشکلات ناگهانی در وردپرس نخواهید بود.

با انتخاب پلن مورد نظر خود دیگر نیازی نیست نگران امنیت سایت خود باشید، ما تمامی جوانب امنیتی را مدنظر گرفته و در صورتی که سایت شما با هرخطایی مواجه شود در سریعترین زمان ممکن خطای به وجود آمده را رفع خواهیم کرد، یکی دیگر از خدمات ما بهبود سرعت و رتبه Google page insights است که تاثیر مفیدی در در افزایش رتبه سئو سایت خوهد داشت.

بهبود سئو

سرعت و امنیت از مهمترین فاکتورهای افزایش رتبه سئو و سئو کلاه سفید هستند که انتخاب هریک از پلن ها موجب افزایش چشمگیر رتبه شما خواهد شد.

همیشه در دسترس

خدمات پشتیبانی وردپرس به گونه‌ایست تا سایت شما همیشه در دسترس باشد نکته مهم این است که در دسترس نبود سایت به صورت مداوم باعث افت رتبه سئو خواهد شد.

امنیت بیشتر

هیچ تفاوتی ندارد که شما صاحب یک شرکت کوچک و یا بزرگ باشید، برای اعتبار بیشتر نزد مشتریان خود به یک وب سایت امن نیاز خواهید داشت.

هزینه خدمات پشتیبانی وردپرس

برنزنقره‌ایطلایی

ماهانه
۱,۵۰۰,۰۰۰
ثبت سفارش

ماهانه
۲,۰۰۰,۰۰۰
ثبت سفارش

ماهانه
۲,۵۰۰,۰۰۰
ثبت سفارش
عیب یابی و رفع خطا
مانیتورینگ
بهبود امنیت
بهینه سازی سرعت
بهینه سازی تصاویر
ارسال درخواست پشتیبانی در ماه5 درخواست12 درخواستنامحدود
تعرفهقیمت (تومان)قیمت (تومان)قیمت (تومان)
سه ماه۴,۵۰۰,۰۰۰۶,۰۰۰,۰۰۰۷,۵۰۰,۰۰۰
سه ماه + حمایت
(۱۰٪ تخفیف)
۴,۵۰۰,۰۰۰۴,۰۵۰,۰۰۰۶,۰۰۰,۰۰۰۵,۴۰۰,۰۰۰۷,۵۰۰,۰۰۰۶,۷۵۰,۰۰۰

اطلاعات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

سوالات متداول

پاسخ به سوالات شما پیرامون خدمات پشتیبانی وردپرس در همگام وب

نحوه ارتباط با پشتیبانی به چه صورت است؟

در صورت نیاز به پشتیبانی و یا مشاوره شما می توانید از طریق فرم تماس، تماس تلفنی و یا از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید.

آیا خدمات پشتیبانی وردپرس دارای محدودیت است؟

به سبب ارائه خدمات پشتیبانی باکیفیت، و تسریع در امر پاسخگویی به مشتریان خدمات پشتیبانی وردپرس به 10 سایت محدود خواهد شد و در صورت تکمیل ظرفیت شما در لیست انتظار قرار می گیرید.

چه مواردی شامل پشتیبانی نمی شوند؟

خدمات پشتیبانی متمرکز بر سیستم مدیریت محتوای وردپرس، پوسته سایت و افزونه های اصلی مانند ووکامرس بوده، همچنین در صورتی که پوسته شما کدگذاری شده باشد به دلیل عدم دسترسی به کدهای پوسته امکان ارائه خدمات پشتیباتی برای این دسته محصولات امکان پذیر نیست.

خدمات پشتیبانی وردپرس شامل ویرایش پوسته و افزونه هم می شود؟

خیر، ویرایش افزونه و پوسته مربوط به بخش طراحی بوده و ارتباطی با خدمات پشتیبانی ندارد.

آیا استفاده از خدمات پشتیبانی موجب افزایش سرعت سایت خواهد شد؟

در تمامی پلن ها امنیت و سرعت سایت شما بهبود پیدا می کند، اما برای ارائه خدمات تخصصی افزایش سرعت و بهینه سازی به صورت اختصاصی شما باید از پلن طلایی استفاده کنید.

آیا پشتیبانی وردپرس شامل افزایش رتبه PageSpeed Insights و GTMetrix می شود؟

بله، برای رسیدن به بالاترین رتبه ممکن شما باید از پلن طلایی استفاده نمایید، در پلن طلایی تمرکز ویژه ای روی بهینه سازی سایت و افزایش سرعت می شود.

محدودیت درخواست چه تاثیری در پشتیبانی خواهد داشت؟

توجه داشته باشید تمامی موارد ذکر شده به صورت کامل برای تمامی پلن ها رعایت می شوند و محدودیت درخواست فقط شامل عیب یابی و رفع خطاهای ناگهانی در طول ماه است.

امکان درخواست مجدد پس از اتمام وجود دارد؟

بله، در صورتی که شما از حداکثر درخواست های خود در طول یک ماه استفاده کرده باشید درخواست مجدد با پرداخت هزینه 200 هزار تومان امکان پذیر است.

آیا خدمات پشتیبانی وردپرس دارای تخفیف است؟

بله، با حمایت از خدمات پشتیبانی ما در سایت خود می توانید از 10٪ تخفیف ویژه در هر ماه بهره مند شوید، همچنین رزرو هر کدام از پلن ها به صورت سالیانه شامل 15٪ تخفیف است و در بهترین حالت شما از 25٪ تخفیف بهره‌مند خواهید شد.